środa, 14 sierpnia 2013

Omakai 2 - Toruń

Tegorocznej edycji konwentu poświęconego kulturze Japonii - Omakai 2 w Toruniu, będzie możliwość zobaczenia mnie w poniższym stroju na scenie. Praca nad cosplayem została szczęśliwie ukończona.Do zobaczenia !


Reyline Hayashi

16 komentarzy:

 1. Toruń, tak blisko mnie :D A co ma Raven do kultury japońskiej? D:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,,Mimo to, nie mam zamiaru robić cosplayu pod konwent i nie obchodzi mnie, jaka jest tematyka konwentu." To na konwent mangowy niech przyjdą cosplayerzy fantaści. Tematyka konwentu jednak po coś jest.

   Usuń
  2. Konwenty w Polsce są podzielone na tematykę mangową i fantasy. Istnieje jeden duży konwent fantasy - Pyrkon. (o innych nie ma informacji na anime.com.pl ) Reszta to konwenty mangowe. Każdy z nich ma swoją własną tematykę. Np. Mokon jest festiwalem poświęconym twórczości CLAMP itp. Czy to znaczy, że muszę robić strój dokładnie pod anime opowiadające o starożytnej Japonii? Nie przesadzajmy.

   Usuń
  3. Istnieje sporo konwentów fantasy, nie tylko Pyrkon (Jest jeszcze choćby duży Polcon, Krakon też pierwotnie był tylko dla fantastów.). Nadal uważam, że cosplay Raven pasowałby raczej do konwentu fantastyki niż mangowego.

   Usuń
 2. Nie zdziw się jak dużo ludzi będzie chciało Cie poznac. XD Będę wypatrywac Raven.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym to zobaczyć na żywo *_* Niestety, pozostaną mi tylko zdjęcia. Mam nadzieję, że podzielisz się nimi na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Toruń niestety daleko, ale już nie mogę doczekać się kiedy wstawisz zdjęcia cosplayu na bloga ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpadłam na ten blog zupełnie przypadkiem ;D Kto by pomyślał. Tak więc powiem jeszcze raz - twój cosplay był FENOMENALNY ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje! Niedługo pojawią się zdjęcia i recenzja konwentu!:) wpadaj na bloga częściej:))

   Usuń